کشور عمان

کار در کشور عمان؛ شرایط و مشاغل مورد نیاز

اشتغال و فعالیتهای اقتصادی در کشور عمان از بسیاری از جهات برای ایرانیان جذاب و حتی مناسب می باشد. در وحله نخست بعلت کمبود نیروی متخصص در این کشور همواره فرصتهای سرمایه گذاری و اشتغال در زمینه های مختلف بخصوص سلامت و درمان و رشته های وابسته به آن مورد توجه علاقه مندان به فرصتهای شغلی در خارج از کشور بوده.

علت دیگر مناسب بودن کشور عمان نزدیکی فرهنگی دو کشور و همچنین نزدیکی مسافت بین آنها می باشد که با یک پرواز کوتاه مدت و نسبتا ارزان میتوان به مقصد رسید.

در حال حاضر فرصتهای شغلی بسیار مناسبی برای تقریبا کلیه رشته های مرتبط با درمان و سلامت برای کشور عمان موجود می باشد که متقاضیان می توانند جهت بررسی شرایط کار و همچنین پیشنیازهای استخدام با ما تماس برقرار نمایند تا اطلاعات لازم در اختیارشان قرار گیرد.

بصورت کلی رشته های پرستاری، پزشکی (عمومی، متخصص، فوق تخصص)، دندانپزشکی، داروسازی و همچنین تکنسینهای رشته های پزشکی، پیراپزشکی و  فارغ التحصیلان رشته های علوم آزمایشگاهی (دکترا و فوق لیسانس) در حال حاضر مورد نیاز کشور عمان می باشند.

شرایط مورد نیاز:

  • به منظور استخدام در عمان داشتن شرایط زیر الزامی است:۱- تسلط به زبان انگلیسی( آیلتس ۵ونیم)۲- داشتن سن زیر ۴۰ سال در اکثر رشته‌ها

    ۳- داشتن ۳ سال سابقه شغلی مرتبط

    ۴- حداقل داشتن مدرک لیسانس

    ۵- دریافت پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمای معتبر عمان

فهرست